9 lutego 2013

Kursy na dobry początek

Najlepsze miejsce do nauki fotografii w Internecie!


Nasza ofertę rozpoczniemy od czterech najbardziej popularnych kursów internetowych Bryana Petersona. Poniżej zamieszamy ich krótkie opisy:


EKSPOZYCJA BEZ TAJEMNIC

Bez wątpienia najbardziej popularny kurs fotograficzny kiedykolwiek oferowany w Internecie. Teraz po raz pierwszy po polsku! Kurs ten jest po części oparty na światowym bestselerze Bryana Petersona zatytułowanym "Ekspozycja bez tajemnic" (tytuł oryginału "Understanding Exposure"). W każdej tygodniowej lekcji studenci odkrywają - często zagmatwane i onieśmielające tajniki ekspozycji fotograficznej. Jest to kurs dla wszystkich - początkujących wprowadzi w obszar świadomej fotografii, a zaawansowanym pomoże ugruntować i uporządkować zdobytą wcześniej wiedzę. Kurs pokaże krok po kroku, jak uzyskiwać kreatywnie prawidłowe ekspozycje w każdej sytuacji, włączając te pojmowane jako trudne, na przykład przy pochmurnej pogodzie, w słabym oświetleniu, czy w ruchu. Kurs ten jest prowadzony przez doświadczonych instruktorów, w całości po polsku. Więcej...LAMPA BŁYSKOWA BEZ TAJEMNIC

Sześć tygodni, które na zawsze odmieni twoje podejście do fotografowania z użyciem flesza i wprowadzi Cię w zupełnie nowy świat fotografii, w którym Ty sam możesz 'dostarczyć' źródło światła. Kurs ten jest po części oparty na znakomitej książce Bryana Petersona zatytułowanej "Lampa błyskowa bez tajemnic" (tytuł oryginału "Understanding Flash Photography"). Kurs w jasny i przejrzysty sposób udowodni, że nie musisz już fotografować tylko z wykorzystaniem naturalnego światła lub lampy wbudowanej w aparat (to ostatnie rozwiązanie daje zwykle rezultaty dalekie od doskonałości). Zagadnienia, które zgłębisz w czasie kursu obejmują podstawy fotografii z przenośnym fleszem, a także bardziej kreatywne techniki jak synchronizacja z drugą kurtyną migawki, synchronizacja z krótkimi czasami naświetlania, czy ‘zoomowanie’ głowicy lampy błyskowej. Kurs ten jest prowadzony przez doświadczonych instruktorów, w całości po polsku. Więcej...KREATYWNA FOTOGRAFIA BEZ TAJEMNIC

Jak postrzegać świat wokół nas? Jak nie tylko 'patrzeć' ale przede wszystkim jak widzieć - to znaczy dostrzegać interesujące fotograficznie kompozycje, które umykają innym? Czy zdarza Ci się, dostrzegać tego co inni nie widzą, czy raczej należysz do tych, którzy po zobaczeniu zdjęcia wykonanego przez kogoś innego wykrzykują: 'dlaczego ja tego nie widziałam'. Po tym kursie to się bezpowrotnie zmieni, gdyż nauczysz się jak wykonywać fotografie, które wybijają się ponad inne. Kurs ten jest po części oparty na bestselerze Bryana Petersona zatytułowanym "Kreatywna fotografia bez tajemnic" (tytuł oryginału "Learning to See Creatively"). Kurs ten jest prowadzony przez doświadczonych instruktorów, w całości po polsku.
ZBLIŻENIA I MAKROFOTOGRAFIA BEZ TAJEMNIC

Niezwykła podróż w magiczny świat fotograficznych zbliżeń i makrofotografii. Kurs ten jest po części oparty na popularnej książce Bryana Petersona zatytułowanej "Zbliżenia i makrofotografia bez tajemnic" (tytuł oryginału "Understanding Close-Up Photography"). W czasie kursu studenci odkrywają fascynujący świat zbliżeń i intymnego postrzegania otaczającej nas rzeczywistości, 'okiem' nie tylko obiektywów makro, ale również obiektywów szerokokątnych (tak to nie pomyłka!). Kurs szczegółowo rozważa wymogi sprzętowe, technikę fotografowania i kompozycji obrazów makro, a przede wszystkim inspiruje! Wraz z rozwojem fotografii cyfrowej tajemniczy do niedawna mikroświat jest teraz na wyciągnięcie ręki, a nasz kurs pokaże krok po korku jak! Kurs ten jest prowadzony przez doświadczonych instruktorów, w całości po polsku.Najlepsze miejsce do nauki fotografii w Internecie!

Fotografuj z głębi serca! Fotografuj świadomie!

Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza