26 marca 2013

Witamy w Blogu Internetowej Szkoły Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona


Witamy w Internetowej Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona. Rozpoczynamy wielkie odliczanie do otwarcia naszych pierwszych kursów już wiosną 2013!

Nazwa naszej szkoły mówi sama za siebie i zawiera jednocześnie naszą solenną obietnicę - „Szkoła Perfekcyjnej Fotografii”, tak więc naszym celem jest zabrać Cię w ekscytującą drogę do fotograficznej perfekcji. Tysiące studentów na całym świecie może zaręczyć, że cel taki jest osiągalny i to w stosunkowo krótkim czasie jeśli tylko nam zaufasz.

Teraz oferujemy nasze najpopularniejsze kursy w całości po polsku, specjalnie przygotowane dla potrzeb lokalnych odbiorców, również z polską bazą instruktorów współdziałających z Bryanem Petersonem. Ale to tylko dobry początek - wiele nowych, również oryginalnych kursów, jest już w przygotowaniu!

Trzy filary naszej niezawodnej i gwarantowanej metodologii szkolenia:
  1. Teoria fotografii (w niepowtarzalnym stylu Bryana Petersona, bez nonsensów)
  2. Praktyka fotografii (poprzez cotygodniowe projekty fotograficzne)
  3. Rzeczowa ocena / recenzje Twoich fotografii (nie tylko przez instruktorów kursu, ale również innych uczestników)

Ofertę naszej szkoły rozpoczniemy od następujących kursów:
  • Ekspozycja bez tajemnic 
  • Kreatywna fotografia bez tajemnic 
  • Lampa błyskowa bez tajemnic 
  • Zbliżenia i makrofotografia bez tajemnic

Więcej informacji na ten naszej metodologii "znajdziesz tutaj!"


Satysfakcja Gwarantowana
W Internetowej Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona, chcemy abyś był kompletnie usatysfakcjonowany poziomem nauczania i wiedzą, którą otrzymujesz. Dlatego oferujemy 100% gwarancję satysfakcji. Jeśli nie będziesz całkowicie zadowolony z naszego kursu i powiadomisz nas o tym fakcie przed uzyskaniem dostępu do 3 lekcji - w przypadku kursów 8-tygodniowych, lub przed uaktywnieniem 2 lekcji - w przypadku kursów 4- lub 6- tygodniowych, zwrócimy Ci pełną opłatę za kurs. Tak więc nic nie ryzykujesz, a zyskać możesz tak wiele!Najlepsze miejsce do nauki fotografii w Internecie!

Fotografuj z głębi serca! Fotografuj świadomie!


Więcej informacji o kursach już wkrótce!  Zapraszamy!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza