19 lutego 2013

Zawsze niech będzie fotografia: „Życie jest ruchem, lub wszystko płynie…”


Dla wszystkich, którzy kochają fotografować – Ogłaszamy nasz pierwszy comiesięczny konkurs fotograficzny. Tematem tej edycji konkursu jest „Życie jest ruchem, lub wszystko płynie…” (a wiec czekamy na fotografie ruchu w każdej możliwej postaci, i zupełnie bez znaczenia jakiego sprzętu używacie! – od zaawansowanej lustrzanki, aż do aparatu wbudowanego w zwykłym telefonie – chodzi nam głównie o koncepcje i pomysł, a nie techniczny kunszt fotografii, aczkolwiek kunsztowne fotografie przyjmiemy również z otwartymi rękoma!)Oto jak to działa…
  1. Opublikujemy wszystkie nadesłane fotografie spełniające kryteria tematyczne na stronach Facebooka i Blogu naszej Szkoły (przyjmiemy nie więcej niż trzy fotografie od każdego fana strony naszej Szkoły).
  2. Następnie wybierzemy 10 najlepszych fotografii.
  3. Fotografia numer 1 (Numero Uno) z tej dziesiątki wygrywa nasz konkurs, a jej autor otrzyma książkę Bryana Petersona (z jego autografem)
  4. Prosimy o nadsyłanie fotografii do 16 marca, 2013. Konkurs rozwiążemy i wyłonimy zwycięzcę 31 marca, 2013.
  5. Prosimy o nadsyłanie fotografii na mail: info@ppsop.pl, każda fotografia powinna zawierać, krótki opis (jak została wykonana, gdzie, i dlaczego zgłaszasz właśnie tę fotografię na konkurs)

Prosimy o jakiekolwiek pytania na ten temat!

Oto kilka inspiracji do tego konkursu....A wiec powtarzamy ruch na fotografii nie jedno ma imię!
Zapraszamy!

Fotografuj z głębi serca! Fotografuj świadomie!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza