26 marca 2013

Nowy Foto Konkurs - ‘Wiosna, wiosna, gdzież, że ty…’

Już za chwile rozwiążemy nasz poprzedni konkurs fotograficzny, ale teraz już zapraszamy na nowy: „W poszukiwaniu wiosny 2013”. Prosimy o zdjęcia, które przywrócą wszystkim nadzieję na nadejście tej pięknej pory roku!


Prosimy o nadsyłanie fotografii do 20 kwietnia, 2013. Konkurs rozwiążemy 30 kwietnia, a autor najlepszej fotografii otrzyma książkę Bryana Petersona z autografem. 

Przypominamy, że nie posiadany sprzęt, ale pomysł i kreatywność są dla nas najważniejsze. Dobra fotografia będzie dobra niezależnie czy została wykonana telefonem komórkowych, czy zaawansowana lustrzanką z najwyższej półki.


Oto jak to działa…
  1. Opublikujemy wszystkie nadesłane fotografie spełniające kryteria tematyczne na Blogu / Facebooku naszej Szkoły (przyjmiemy nie więcej niż trzy fotografie od każdego fana strony naszej Szkoły).
  2. Następnie wybierzemy nie więcej niż 10 najlepszych naszym zdaniem fotografii  spełniających kryteria konkursu. 
  3. Fotografia numer 1 (Numero Uno) z tej dziesiątki wygrywa nasz konkurs, a jej autor otrzyma książkę Bryana Petersona (z jego autografem)
  4. Prosimy o nadsyłanie fotografii do 20 kwietnia, 2013. Konkurs rozwiążemy i wyłonimy zwycięzcę 30 kwietnia, 2013.
  5. Prosimy o nadsyłanie fotografii na mail: info@ppsop.pl, każda fotografia powinna zawierać, krótki opis (jak została wykonana, gdzie, i dlaczego zgłaszasz właśnie tę fotografię na konkurs)

Prosimy o jakiekolwiek pytania na ten temat!

Serdecznie wszystkich zapraszamy, życząc szybkiego spełnienia słów Marka Grechuty:

„Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi
Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni
Zdjąłem z niej zmoknięte palto, posadziłem vis a vis
Zapachniało, zajaśniało, wiosna, ach to ty
Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty”

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza