1 marca 2014

BRYAN PETERSON RADZI™ - Zasady foto projektów

Ogólne warunki tygodniowych projektów fotograficznych

1. Pragniemy podkreślić, że najważniejsze dla nas są pomysł i kreatywność, a nie posiadany sprzęt fotograficzny. Dobra fotografia obroni się sama i zachwyci odbiorcę bez względu na to, czy została wykonana telefonem komórkowych, aparatem kompaktowym, czy zaawansowaną lustrzanką z najwyższej półki. Do niektórych projektów będziesz potrzebować aparatu z możliwością ręcznego nastawiania parametrów ekspozycji i wyboru ISO.
2. Zdjęcia prosimy nadsyłać na adres e-mailowy: info@ppsop.pl; każda fotografia powinna zawierać krótki opis (tytuł, jak i gdzie została wykonana, jakim sprzętem, podaj parametry ekspozycji napisz dlaczego zgłaszasz właśnie tę pracę). Opis jest bardzo ważny, bo zmotywuje cię do świadomego wyboru najodpowiedniejszego, nieprzypadkowego obrazu.
3. Nadesłane zdjęcia powinny być oryginalne i wykonane specjalnie na ten konkurs. Chcemy cię w ten sposób zmotywować, abyś wyszedł z domu i po prostu fotografował, a nie przeglądał swoje archiwum komputerowe, by dopasować jakąś pracę.
4. Prosimy o nadsyłanie wyłącznie zdjęć twojego autorstwa – pod którymi chętnie się podpiszesz. Publikacja na stronie naszej szkoły może przynieść ci spory rozgłos. 
5. Do każdej fotografii dołącz informację o prawach autorskich; informację tę możesz „wypalić” na samych zdjęciach; umieścimy ją w opisie prac na naszym facebookowym profilu. Podaj swoje imię i nazwisko (lub pseudonim), które umieścimy przy fotografii.
6. Nadesłanie fotografii na konkurs oznacza jednocześnie zgodę na ich publikację na naszym profilu na Facebooku, blogu i stronie internetowej oraz w innych materiałach Perfekcyjnej Szkoły Fotografii (www.PPSOP.pl). Oczywiście ty zachowujesz wszelkie inne prawa autorskie do zgłoszonych obrazów.
7. Zastrzegamy sobie prawo nieprzyznania nagrody lub nagrodzenia kilku prac nadesłanych do projektów fotograficznych.Im częściej więc bierzesz udział w naszych tygodniowych konkursach, tym więcej się uczysz i tym więcej cenniejszych nagród możesz wygrać!

Każda porada może również zawierać kilka pytań skłaniających do dyskusji na dany temat na naszym facebookowym profilu.

Serdecznie zapraszamy! W Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona uczymy świadomej fotografii! Przekonaj się sam, nic nie ryzykujesz!

Jak mawia Bryan Peterson: You keep shooting! (Nigdy nie przestawaj fotografować!).

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza