23 marca 2014

„FOTOGRAFUJEMY ODBICIA" - Konkurs fotograficzny


Termin nadsyłania fotografii to północ 20 maja 2014.
Konkurs rozstrzygniemy w Dzień Dziecka, czyli 1 czerwca 2014 ;-)

© Marek Dudka, instruktor w PPSOP.PL

Wraz z Wydawnictwem Galaktyka mamy zaszczyt ogłosić nasz największy tej wiosny konkursu fotograficzny zatytułowany "ODBICIA".

Odbicia w lustrach, w kałużach po topniejącym śniegu, czy po pierwszym wiosennym deszczu…, odbicia na maskach samochodów, w oknach wystaw, odbicia w rzece, w tafli stawu, na jeziorze; odbicia w oczach bliskich osób…odbić jest co nie miara, gdzie nie spojrzeć - zarówno odbić dosłownych, jak i tych symbolicznych... – PPSOP.PL”

Konkursem tym wraz z wydawnictwem Galaktyka świętujemy wydanie znakomitego poradnika „FOTOGRAFIA ŻYWNOŚCI OD KUCHNI” autorstwa Teri Campbell (więcej informacji o tej nowej publikacji Galaktyki znajdziesz tutaj).

Nagrody

Tematem konkursu są ODBICIA. Zwycięży najbardziej oryginalna fotografia, w której ODBICIA będą głównym motywem.

----
Przyznamy następujące fantastyczne nagrody:

miejsce I – autor/ka najlepszej fotografii otrzyma dwie znakomite książki od wydawnictwa Galaktyka oraz kupon upominkowy na 50% zniżki na dowolnie wybrany kurs w PPSOP.PL

miejsce IIksiążka / poradnik fotograficzny od wydawnictwa Galaktyka oraz kupon upominkowy na 33% zniżki na dowolnie wybrany kurs w PPSOP.PL;

miejsce IIIksiążka / poradnik fotograficzny od wydawnictwa Galaktyka oraz kupon upominkowy na 25% zniżki na dowolnie wybrany kurs w PPSOP.PL;

Nagroda specjalna - wśród wszystkich uczestników konkursu wylosujemy jeden kupon upominkowy na 50% zniżki na dowolnie wybrany kurs w PPSOP.PL


© Marek Dudka, instruktor w PPSOP.PL


Ponieważ chcemy zachęcić jak najwięcej osób do wzięcia udziału w konkursie, poleć nasz konkurs znajomym i rodzinie – jeśli otrzymamy większą liczbę prac, przyznamy dodatkowe nagrody! :-)

Serdecznie zapraszamy!!!


----
WARUNKI KONKURSU:

1. Pragniemy podkreślić, że najważniejsze dla nas są: pomysł, kreatywność oraz nawiązanie do tematu konkursu, a nie klasa sprzętu fotograficznego. Dobra fotografia obroni się sama i zachwyci odbiorcę bez względu na to, czy została wykonana telefonem komórkowym, aparatem kompaktowym, czy zaawansowaną lustrzanką z najwyższej półki.

2. Zdjęcia prosimy nadsyłać na adres e-mailowy: info@ppsop.pl. Od każdego uczestnika konkursu przyjmiemy nie więcej niż trzy zdjęcia.

3. Każda nadesłana fotografia powinna zawierać:

a) tytuł;
b) miejsce i datę wykonania;
c) krótką informację techniczną: jakim sprzętem została wykonana, a jeśli znasz parametry ekspozycji informację o wartości przysłony, czasu naświetlania, ogniskowej obiektywu;
d) krótką odpowiedź na następujące pytanie: „Co sądzisz o poradnikach fotograficznych w postaci elektronicznej (ebook) a nie w formie papierowej?”;
e) wyjaśnienie, dlaczego zgłaszasz tę a nie inną pracę.

Opis fotografii jest bardzo ważny, bo zmotywuje cię do świadomego wyboru najodpowiedniejszego, nieprzypadkowego obrazu.

4. Do każdej fotografii dołącz informację o prawach autorskich; informację tę możesz wypalić na samych zdjęciach. Umieścimy ją w opisie prac na naszym facebookowym profilu. Podaj swoje imię i nazwisko (lub pseudonim), które podamy przy fotografii.

5. Wszystkie fotografie spełniające kryteria konkursu, opublikujemy na facebookowym profilu naszej szkoły.

6. Nadesłane zdjęcia powinny być oryginalne i wykonane specjalnie na ten konkurs. Chcemy cię w ten sposób zachęcić do wyjścia z domu i po prostu fotografowania, a nie przeglądania swojego archiwum komputerowego, by dopasować jakąś pracę.

7. Prosimy o nadsyłanie wyłącznie zdjęć własnego autorstwa (pod którymi chętnie się podpiszesz). Publikacja na stronie naszej szkoły może przynieść ci spory rozgłos ;-).

8. Na fotografie czekamy do końca dnia 20 maja 2014 r. Zwycięzców przedstawimy 1 czerwca 2014.

9. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany warunków konkursu, a także innego rozdziału lub nieprzyznania nagród.

10. Nadesłanie fotografii na konkurs oznacza jednocześnie zgodę na ich publikację na naszym profilu na Facebooku, blogu i stronie internetowej oraz w innych materiałach Perfekcyjnej Szkoły Fotografii (www.PPSOP.pl). Oczywiście zachowujesz wszelkie inne prawa autorskie do zgłoszonych obrazów.W PPSOP.PL "Uczymy świadomej fotografii"

-----
Zapisz się do naszego newslettera już dziś a będziesz pierwszy informowany o wszystkich przyszłych foto poradach, projektach i konkursach w naszej szkole (aby dokonać subskrypcji kliknij tutaj: http://goo.gl/PqxKKC

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza