19 lipca 2014

Konkurs fotograficzny - "Polska w obiektywie"


„Polska w obiektywie - polskie impresje" - Konkurs fotograficzny

Termin nadsyłania fotografii to północ 21 września 2014.
Konkurs rozstrzygniemy 1 października 2014.
© Marek Dudka, instruktor w PPSOP.PL


Mamy zaszczyt ogłosić nasz kolejny konkurs fotograficzny zatytułowany "Polska w obiektywie / Polskie impresje".

Zapraszamy do nadsyłania oryginalnych fotografii, których motywem przewodnim jest Polska, Polacy i to wszystko co postrzegamy jako polskie, zarówno dosłownie jak i symbolicznie.

Mamy tutaj na myśli najprzeróżniejsze polskie motywy nie tylko dostępne tutaj w naszym kraju, ale na całym świecie, nawet w najbardziej egzotycznych zakątkach…Oczywiście konkurs jest dostępny dla wszystkich naszych przyjaciół na całym świecie, nie tylko Polaków ;-).

Oczekujemy na obrazy wykonane w dowolnych technikach fotograficznych, dowolnym sprzętem, zgodne z tematem tego konkursu. Najwyżej ocenimy oryginalne, „nie pocztówkowe” podejście do tematu i unikanie wizualnych frazesów.

Nagrody

Zwycięży najbardziej oryginalna fotografia, najlepiej ilustrująca temat naszego konkursu.

----
Przewidujemy wiele fantastycznych nagród, między innymi:

  • Nagroda Publiczności - autor/autorka fotografii, która uzyska co najmniej 200 'Likes' na Facebooku otrzyma kupon upominkowy umożliwiający gratisowy udział w dowolnie wybranym kursie w PPSOP.PL
  • Książki / poradniki fotograficzne od wydawnictwa Galaktyka;
  • Profesjonalne sesje fotograficzne, indywidualne lub rodzinne (szczegóły ogłosimy wkrótce)
  • Kupony upominkowe dające znaczne zniżki na dowolnie wybrany kurs w PPSOP.PL;

możliwe dodatkowe nagrody...

© Marek Dudka, instruktor w PPSOP.PL


Ponieważ chcemy zachęcić jak najwięcej osób do wzięcia udziału w konkursie, poleć nasz konkurs znajomym i rodzinie – jeśli otrzymamy większą liczbę prac, przyznamy dodatkowe nagrody! :-)

Serdecznie zapraszamy!!!


----
WARUNKI KONKURSU:

1. Pragniemy podkreślić, że najważniejsze dla nas są: pomysł, kreatywność oraz nawiązanie do tematu konkursu, a nie klasa sprzętu fotograficznego. Dobra fotografia obroni się sama i zachwyci odbiorcę bez względu na to, czy została wykonana telefonem komórkowym, aparatem kompaktowym, czy zaawansowaną lustrzanką z najwyższej półki.

2. Zdjęcia prosimy nadsyłać na adres e-mailowy: info@ppsop.pl. Od każdego uczestnika konkursu przyjmiemy nie więcej niż trzy zdjęcia.

3. Każda nadesłana fotografia powinna zawierać:

a) tytuł;
b) miejsce i datę wykonania;
c) krótką informację techniczną: jakim sprzętem została wykonana, a jeśli znasz parametry ekspozycji informację o wartości przysłony, czasu naświetlania, ogniskowej obiektywu;
d) krótką odpowiedź na następujące pytanie: „Jaka forma edukacji fotograficznej jest dla ciebie najbardziej skuteczna i dlaczego?”;
e) wyjaśnienie, dlaczego zgłaszasz tę a nie inną pracę.
Opis fotografii jest bardzo ważny, bo zmotywuje cię do świadomego wyboru najodpowiedniejszego, nieprzypadkowego obrazu.

4. Do każdej fotografii dołącz informację o prawach autorskich; informację tę możesz wypalić na samych zdjęciach. Umieścimy ją w opisie prac na naszym facebookowym profilu. Podaj swoje imię i nazwisko (lub pseudonim), które podamy przy fotografii.

5. Wszystkie fotografie spełniające kryteria konkursu, opublikujemy na facebookowym profilu naszej szkoły.

6. Nadesłane zdjęcia powinny być oryginalne i wykonane specjalnie na ten konkurs. Chcemy cię w ten sposób zachęcić do wyjścia z domu i po prostu fotografowania, a nie przeglądania swojego archiwum komputerowego, by dopasować jakąś pracę.

7. Prosimy o nadsyłanie wyłącznie zdjęć własnego autorstwa (pod którymi chętnie się podpiszesz). Publikacja na stronie naszej szkoły może przynieść ci spory rozgłos ;-).

8. Na fotografie czekamy do końca dnia 20 września 2014 r. Zwycięzców przedstawimy 1 października 2014, dokładnie o północy ;-).

9. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany warunków konkursu, a także innego rozdziału lub nieprzyznania nagród.

10. Nadesłanie fotografii na konkurs oznacza jednocześnie zgodę na ich publikację na naszym profilu na Facebooku, blogu i stronie internetowej oraz w innych materiałach Perfekcyjnej Szkoły Fotografii (www.PPSOP.pl). Oczywiście zachowujesz wszelkie inne prawa autorskie do zgłoszonych obrazów.W PPSOP.PL "Uczymy świadomej fotografii"

-----
Zapisz się do naszego newslettera już dziś a będziesz pierwszy informowany o wszystkich przyszłych foto poradach, projektach i konkursach w naszej szkole (aby dokonać subskrypcji kliknij tutaj: http://goo.gl/PqxKKC

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza