9 lipca 2014

Wakacyjna oferta kursów fotograficznych

Wypróbuj nas za darmo! 


Przedłużenie oferty "Wypróbuj nas za darmo" do września!!!


Ze względu na wakacje, urlopy, wyjazdy, upały, plagę komarów... ;-) chcielibyśmy przedłużyć a również rozszerzyć naszą wakacyjną promocję! Osoby, które dotychczas wyraziły chęć uczestnictwa w promocji będą mogły z niej skorzystać już od 5 września, ale za to mamy specjalny bonus dla każdego uczestnika oraz opcję wypróbowania naszego nowego kursu portretowego o roboczym tytule "Twarzą w twarz"!

SPECJALNY BONUS: Chcemy ci towarzyszyć jako przewodnicy i mentorzy na indywidualnej drodze do świadomej fotografii. Dlatego mamy nadzieję, że zdecydujesz pozostać z nami do końca kursu, jeśli jednak z jakichś powodów dojdziesz do wniosku, że kurs nie jest dla Ciebie to i tak możesz zatrzymać materiały z Lekcji 1, a co najważniejsze otrzymasz również profesjonalne, rzeczowe RECENZJE fotografii z projektu nr 1! Twoi instruktorzy uczciwie i rzeczowo ocenią i zrecenzują Twoje nadesłane fotografie, bez zbędnych niedomówień, ubarwiania czy lukrowania. Takie recenzje to bezcenna pomoc na drodze do fotograficznej perfekcji. Niewątpliwie, recenzje projektów fotograficznych na naszych kursach zaoszczędzą Ci mnóstwo czasu oraz wielu frustrujących prób i błędów.  Przekonaj się ile możesz się nauczyć nawet z jednej lekcji naszego kursu. Serdecznie zapraszamy! 

 Szczegóły oferty poniżej...
Oferta ‘Wypróbuj nas za darmo’ dotyczy następujących kursów w PPSOP.pl rozpoczynających się w piątek, 5 września, 2014:
 • Ekspozycja bez tajemnic 1
 • Lampa błyskowa bez tajemnic (również dotyczy oferty 6 sierpnia!)
 • Kreatywna fotografia bez tajemnic
 • Zbliżenia i makrofotografia bez tajemnic
 • Specjalna próbka naszego nowego kursu portretowego "Twarzą w twarz"

Szczegółowe informacje o tych kursach znajdziesz tutaj.

W ramach tej oferty możesz wypróbować jedną lekcję wybranego kursu w naszej szkole.
Ograniczona liczba miejsc - na każdy kurs przyjmujemy jednorazowo maksymalnie 12 kursantów.


Jak to działa:
 • Wybierz jeden z kursów w tej ofercie (Ekspozycja bez tajemnic 1, Lampa błyskowa bez tajemnic, Kreatywna fotografia bez tajemnic lub Zbliżenia i makrofotografia bez tajemnic), który chcesz wypróbować 
 • Prześlij nam na adres: info@ppsop.pl następujące informacje: tytuł wybranego kursu, imię i nazwisko oraz adres e-mail // to wszystko czego potrzebujemy, aby zarejestrować cię na kurs w ofercie ‘Wypróbuj nas za darmo’.
 • W czwartek 4 września zainteresowanym osobom wyślemy informacje jak się zalogować do naszej szkoły i uzyskać dostęp do pierwszej lekcji wybranego kursu // Materiały do kursów będą dostępne od południa w piątek, 5 września, 2014. Wtedy też uzyskasz dostęp do forum kursu gdzie możesz zadawać pytania oraz mieć wgląd do innych materiałów, tak samo jak nasi wszyscy kursanci.
 • W ramach testu będziesz miał okazję wykonać pracę domową (projekt fotograficzny) z Lekcji 1 // szczegóły tego projektu znajdziesz w udostępnionych materiałach kursu.
W czasie testowania naszej szkoły będziesz miał dostęp do wszystkich materiałów kursu podobnie jak nasi kursanci, również zadawać pytania na forum. Jeśli zdecydujesz się, kontynuować poprosimy cię o dokonanie opłaty za kurs i wtedy staniesz się pełnoprawnym kursantem naszej szkoły i uzyskasz dostęp do pozostałych materiałów podczas trwania całego kursu oraz co najmniej przez rok po jego zakończeniu. Oczywiście skorzystasz też z wszystkich przywilejów, które oferujemy naszym kursantom i absolwentom (więcej informacji tutaj).
 • Masz czas do czwartku 11 września, 2014, aby podjąć decyzję o kontynuacji kursu. W przypadku kontynuacji poprosimy o oficjalną rejestrację w naszej szkole i o wniesienie opłaty za wybrany kurs do końca dnia 12 września, 2014


SPECJALNY BONUS: Chcemy ci towarzyszyć jako przewodnicy i mentorzy na indywidualnej drodze do świadomej fotografii. Dlatego mamy nadzieję, że zdecydujesz pozostać z nami do końca kursu, jeśli jednak z jakichś powodów dojdziesz do wniosku, że kurs nie jest dla Ciebie to i tak możesz zatrzymać materiały z Lekcji 1, a co najważniejsze jak bonus otrzymasz również profesjonalne, rzeczowe RECENZJE fotografii z projektu nr 1! Twoi instruktorzy uczciwie i rzeczowo ocenią i zrecenzują twoje fotografie, bez zbędnych niedomówień, ubarwiania czy lukrowania. Takie recenzje to bezcenna pomoc na twojej drodze do fotograficznej perfekcji. Niewątpliwie, recenzje projektów fotograficznych na naszych kursach zaoszczędzą Ci mnóstwo czasu oraz wiele frustrujących prób i błędów. Przekonaj się ile możesz się nauczyć nawet z jednej lekcji naszego kursu.  Serdecznie zapraszamy!

  

 • PPSOP zastrzega sobie możliwości zmiany warunków lub przerwania tej oferty.

Przekonaj się sam, że te kursy są właśnie dla ciebie! Serdecznie zapraszamy – wszak nic nie ryzykujesz!Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza