Jak to funkcjonuje?

Internetowa Szkoła Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona jest światowym liderem edukacji online w dziedzinie fotografii. Kursy nasze adresujemy do wszystkich miłośników fotografii, entuzjastów, a przede wszystkim do początkujących fotografów, którzy właśnie wkraczają w fascynujący świat fotografii i oczekują znakomitych i powtarzalnych wyników a nie zdjęć, które są tylko dziełem przypadku (czyli raz się udają a innym razem nie).

Najlepsze miejsce do nauki fotografii w Internecie!

Zapraszamy do naszej szkoły wszystkich, którzy chcą uzyskać pełną kontrole nad procesem tworzenia perfekcyjnych fotografii i wyjść poza pozornie wygodny, ale jakże zawodny tryb fotografii 'automatycznej'. Tak aby nie przypadek tylko celowy, twórczy proces decydował o powodzeniu naszej fotografii. Nasza szkoła jest idealnym miejscem dla wszystkich bez względu na wiek, płeć, czy wykształcenie, którzy pragną robić lepsze i bardziej kreatywne zdjęcia, ale nie wiedza jak.

Wymogi uczestnictwa w naszych kursach są proste: dostęp do Internetu, posiadanie aparatu fotograficznego, który da się regulować manualnie i rzecz jasna pragnienie tworzenia perfekcyjnych zdjęć bez względu na temat, rodzaj oświetlenia, miejsce, czy porę roku. Nasze kursy fotograficzne zostały stworzone na podstawie bestsellerowych książek Bryana Petersona, których większość ukazała się w języku polskim.

Bryan Peterson jest także założycielem, instruktorem i kreatywnym patronem Szkoły Perfekcyjnej Fotografii.


Ogromną zaletą naszej szkoły są unikalne, sprawdzone i wielokrotnie potwierdzone w praktyce metody szkolenia oparte na trzech filarach:
  1. TEORIA Co tydzień otrzymasz lekcję ze szczegółowym, bardzo jasnym i wolnym od technicznego żargonu opisem tematu. Kluczowe i istotne zagadnienia fotograficzne zostaną wyjaśnione nie tylko w słowach, ale przede wszystkim będą zilustrowane licznymi zdjęciami, ich analizą oraz filmami instruktażowymi zawierającymi cenne i praktyczne wskazówki.
  2. PRAKTYKA:  Każda lekcja będzie również zawierać zadanie domowe. Będzie to prosty ale pouczający projekt fotograficzny, którego celem jest przetestowanie i praktyczne wykorzystanie informacji, sugestii, czy technik fotograficznych opisanych w części teoretycznej. Każdy student będzie miał około 10 dni na wykonanie owego zajmującego projektu.
  3. OCENA:  Po zakończeniu cotygodniowego projektu Twoje fotografie będą oceniane przez instruktorów kursu, a także innych studentów (co oczywiście oznacza, że Ty będziesz mógł analizować, oceniać i uczyć się z fotografii innych). Będzie to rzeczowa, profesjonalna ale uczciwa ocena Twoich zdjęć, wzbogacona w niezwykle wartościowe praktyczne porady i wskazówki. W ten sposób w bardzo krótkim czasie poprawisz znacząco swój warsztat fotograficzny - ucząc się nie tylko od doświadczonych instruktorów ale tez od innych uczestników kursu.

Ponadto Szkoła oferuje całodobowy dostęp do forum dyskusyjnego, gdzie bez żadnego skrępowania możesz zadawać pytania instruktorom oraz dyskutować z innymi studentami na tematy dotyczący bieżącej lekcji lub inne zagadnienia fotograficzne. Dyskusje takie to niezwykle stymulująca metoda pogłębiania wiedzy fotograficznej w przyjaznym środowisku online.

Wszystkie trzy filary omówione powyżej będą stosowane każdego tygodnia kursu. Obecnie w naszej szkole oferujemy kursy, 4-, 6- i 8-tygodniowe.

Gwarantujemy, że nasza metodologia szkolenia fotograficznego, łącząca teorie, praktykę i ocenę fotografii jest niezwykle skuteczna i przyniesie bardzo szybkie i zauważalne rezultaty.

Gwarantujemy, że już po ukończeniu pierwszej lekcji kursu w naszej Szkole staniesz się lepszym fotografem.Wszystkie nasze kursy są w całości oferowane przez Internet, a wiec są dostępne niezależnie od miejsca i pory, w sposób, który nie koliduje z twoim harmonogramem zajęć, i w tempie jakie ci najbardziej odpowiada.

Jeśli szukasz znakomitych, sprawdzonych, prostych, zwięzłych i przejrzystych kursów fotograficznych, pozbawionych zbędnych informacji i technicznego żargonu, już dziś zapisz się do Szkoły Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona!
Jeśli zależy Ci na otrzymywaniu obiektywnych opinii i ocen Twoich fotografii w każdym tygodniu kursu - dołącz do nas!


Jeśli poszukujesz doskonałego środowiska do zdobywania i pogłębiana wiedzy fotograficznej, bez niepotrzebnej presji czy stresu - zostań już dziś naszym studentem!

Jeśli szukasz kursów, które nie tylko sprzyjają rozwojowi kreatywności, ale wręcz ją promują, nasza szkoła jest Twoich miejscem. Tylko w Internetowej Szkole Perfekcyjnej Fotografii dążenie do fotograficznej perfekcji daje tyle radości i satysfakcji! Pozostając przy tym sporym wyzwaniem. 

Dołącz do nas już dziś! Serdecznie zapraszamy!


Satysfakcja Gwarantowana
W Internetowej Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona, chcemy abyś był kompletnie usatysfakcjonowany poziomem nauczania i wiedzą, którą otrzymujesz. Dlatego oferujemy 100% gwarancję satysfakcji. Jeśli nie będziesz całkowicie zadowolony z naszego kursu i powiadomisz nas o tym fakcie przed uzyskaniem dostępu do 3 lekcji - w przypadku kursów 8-tygodniowych, lub przed uaktywnieniem 2 lekcji - w przypadku kursów 4- lub 6- tygodniowych, zwrócimy Ci pełną opłatę za kurs. Tak więc nic nie ryzykujesz, a zyskać możesz tak wiele!