Witamy!


Witamy w INTERNETOWEJ SZKOLE PERFEKCYJNEJ FOTOGRAFII (najlepszym miejscu do nauki fotografii w internecie!!!)

Rozpoczynamy wielkie odliczanie do otwarcia naszych pierwszych kursów już tej WIOSNY 2013!

Zdajemy sobie sprawę, że w Internecie jest bardzo wiele miejsc w których możesz zdobywać i pogłębiać wiedzę fotograficzną jednakże Perfekcyjna Szkoła Fotografii Bryana Petersona jest miejscem idealnym. Zapewniamy, że już od pierwszego dnia w naszej szkole przekonasz się, że tak istotnie jest!

 

Nazwa naszej szkoły mówi sama za siebie i zawiera jednocześnie solenną obietnicę, iż jej celem jest zabranie Cię w ekscytującą drogę do fotograficznej perfekcji. Tysiące studentów na całym świecie może zaręczyć, że cel taki jest osiągalny i to w stosunkowo krótkim czasie jeśli tylko nam zaufasz.

Gwarantujemy, że już po ukończeniu pierwszej lekcji kursu w naszej Szkole staniesz się lepszym fotografem. Dołącz do nas już dziś i przekonaj się sam dlaczego Szkoła Perfekcyjnej Fotografii jest najlepszą opcją, preferowaną przez tysiące adeptów fotografii na całym świecie. My ze swojej strony gwarantujemy namacalne wyniki w najkrótszym możliwym czasie, jeśli pozwolisz nam zostać twoimi przewodnikami do ekscytującego świata fotografii!

Satysfakcja Gwarantowana W Internetowej Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona, chcemy abyś był kompletnie usatysfakcjonowany poziomem nauczania i wiedzą które otrzymujesz. Dlatego oferujemy 100% gwarancję satysfakcji. Jeśli nie będziesz całkowicie usatysfakcjonowany z naszego kursu i powiadomisz nas o tym przed uzyskaniem dostępu do 3 lekcji - w przypadku kursów 8-tygodniowych, lub przed uaktywnieniem 2 lekcji - w przypadku kursów 4- lub 6- tygodniowych, zrefundujemy Ci pełna opłatę za ów kurs. Tak wiec nic nie ryzykujesz!
BRYAN PETERSON


Wybitny instruktor fotografii, fotograf i autor bestselerów: Ekspozycja bez tajemnic, Kreatywna fotografia bez tajemnic, Zbliżenia i makrofotografia bez tajemnic, Czas naświetlania bez tajemnic, Fotografia portretowa bez tajemnic, czy Lampa błyskowa bez tajemnic.
Teraz oferujemy najpopularniejsze kursy szkoły Bryana w całości po polsku, specjalnie przygotowane dla potrzeb lokalnych odbiorców, również z polską bazą instruktorów współdziałających z Bryanem Petersonem.

Ale to tylko dobry początek - wiele nowych, również oryginalnych kursów, jest już w przygotowaniu!


Wszystkie nasze kursy w całości są oferowane przez Internet, ale nie są to 'jakieś zwykle' kursy w Internecie! Przez cały czas trwania kursu, 24 godziny na dobę będziesz miał/a doświadczonych instruktorów do Twojej dyspozycji, których głównym zadaniem jest wyjaśnianie zawiłych zagadnień czy technik fotograficznych, odpowiadania na Twe pytania, oraz rzetelne recenzowanie Twoich fotografii z cotygodniowych projektów. Po więcej informacji na temat naszej sprawdzonej, niezawodnej i gwarantowanej metodologii nauczania zapraszamy do sekcji "Jak to funkcjonuje?".
Aby korzystać z naszych kursów na czas ich trwania będziesz potrzebował dostępu do komputera z Internetem – umożliwi Ci to korzystanie ze wszystkich materiałów kursu, forów dyskusyjnych oraz możliwość wgrywania fotografii z cotygodniowych projektów do recenzji instruktora i innych uczestników kursu. Nic prostszego! 

Na początek oferujemy następujące kursy:
  • Ekspozycja bez tajemnic 
  • Kreatywna fotografia bez tajemnic 
  • Lampa błyskowa bez tajemnic 
  • Zbliżenia i makrofotografia bez tajemnic


EKSPOZYCJA BEZ TAJEMNIC

Bez wątpienia najbardziej popularny kurs fotograficzny kiedykolwiek oferowany w Internecie. Teraz po raz pierwszy po polsku! Kurs ten jest po części oparty na światowym bestselerze Bryana Petersona zatytułowanym "Ekspozycja bez tajemnic" (tytuł oryginału "Understanding Exposure"). W każdej tygodniowej lekcji studenci odkrywają - często zagmatwane i onieśmielające tajniki ekspozycji fotograficznej. Jest to kurs dla wszystkich - początkujących wprowadzi w obszar świadomej fotografii, a zaawansowanym pomoże ugruntować i uporządkować zdobytą wcześniej wiedzę. Kurs pokaże krok po kroku, jak uzyskiwać kreatywnie prawidłowe ekspozycje w każdej sytuacji, włączając te pojmowane jako trudne, na przykład przy pochmurnej pogodzie, w słabym oświetleniu, czy w ruchu. Kurs ten jest prowadzony przez doświadczonych instruktorów, w całości po polsku.


KREATYWNA FOTOGRAFIA BEZ TAJEMNIC

Jak postrzegać świat wokół nas? Jak nie tylko 'patrzeć' ale przede wszystkim jak widzieć - to znaczy dostrzegać interesujące fotograficznie kompozycje, które umykają innym? Czy zdarza Ci się, dostrzegać tego co inni nie widzą, czy raczej należysz do tych, którzy po zobaczeniu zdjęcia wykonanego przez kogoś innego wykrzykują: 'dlaczego ja tego nie widziałam'. Po tym kursie to się bezpowrotnie zmieni, gdyż nauczysz się jak wykonywać fotografie, które wybijają się ponad inne. Kurs ten jest po części oparty na bestselerze Bryana Petersona zatytułowanym "Kreatywna fotografia bez tajemnic" (tytuł oryginału "Learning to See Creatively"). Kurs ten jest prowadzony przez doświadczonych instruktorów, w całości po polsku.LAMPA BŁYSKOWA BEZ TAJEMNIC

Sześć tygodni, które na zawsze odmieni twoje podejście do fotografowania z użyciem flesza i wprowadzi Cię w zupełnie nowy świat fotografii, w którym Ty sam możesz 'dostarczyć' źródło światła. Kurs ten jest po części oparty na znakomitej książce Bryana Petersona zatytułowanej "Lampa błyskowa bez tajemnic" (tytuł oryginału "Understanding Flash Photography"). Kurs w jasny i przejrzysty sposób udowodni, że nie musisz już fotografować tylko z wykorzystaniem naturalnego światła lub lampy wbudowanej w aparat (to ostatnie rozwiązanie daje zwykle rezultaty dalekie od doskonałości). Zagadnienia, które zgłębisz w czasie kursu obejmują podstawy fotografii z przenośnym fleszem, a także bardziej kreatywne techniki jak synchronizacja z drugą kurtyną migawki, synchronizacja z krótkimi czasami naświetlania, czy ‘zoomowanie’ głowicy lampy błyskowej. Kurs ten jest prowadzony przez doświadczonych instruktorów, w całości po polsku.


ZBLIŻENIA I MAKROFOTOGRAFIA BEZ TAJEMNIC

Niezwykła podróż w magiczny świat fotograficznych zbliżeń i makrofotografii. Kurs ten jest po części oparty na popularnej książce Bryana Petersona zatytułowanej "Zbliżenia i makrofotografia bez tajemnic" (tytuł oryginału "Understanding Close-Up Photography"). W czasie kursu studenci odkrywają fascynujący świat zbliżeń i intymnego postrzegania otaczającej nas rzeczywistości, 'okiem' nie tylko obiektywów makro, ale również obiektywów szerokokątnych (tak to nie pomyłka!). Kurs szczegółowo rozważa wymogi sprzętowe, technikę fotografowania i kompozycji obrazów makro, a przede wszystkim inspiruje! Wraz z rozwojem fotografii cyfrowej tajemniczy do niedawna mikroświat jest teraz na wyciągnięcie ręki, a nasz kurs pokaże krok po korku jak! Kurs ten jest prowadzony przez doświadczonych instruktorów, w całości po polsku.Niniejszy blog oraz forum Facebooka to tylko początek. Wkrótce również ogłosimy otwarcie oficjalnej strony internetowej szkoły. Zapraszamy również do subskrypcji naszego newslettera - prosimy o wypełnienie formularza subskrypcji naszego biuletynu (newslettera), aby otrzymywać na bieżąco informacje o naszej szkole, nowych kursach i warsztatach. Cenimy Twoją prywatność dlatego NIGDY i bez wyjątku nie udostępniamy nikomu Twoich danych osobowych.

Najlepsze miejsce do nauki fotografii w Internecie!Zapraszamy!